Archiwum kategorii: Windows

Comparer

przez | 15 sierpnia 2011

Stworzyłem mini programik służący do generowania sum kontrolnych MD5. Na podstawie wygenerowanych sum kontrolnych program stwierdza czy dwa wybrane pliki są identyczne. Zapraszam na stronę programu Comparer.

KsiążkaSerwisowa

przez | 20 marca 2010

Program Książka Serwisowa stworzyłem, jak pozostałe moje programy, na własny użytek i wykorzystuję go w podobnej formie od kilku lat. Program pełni rolę elektronicznej książki serwisowej zawierającej również koszty operacji serwisowych. Wpisujemy dowolne zdarzenia związane z obsługą samochodu lub innego urządzenia np. przeglądy, ubezpieczenia, naprawy itp. Rejestruje się zdarzenia wykonane, oraz zdarzenia zaplanowane na przyszłość.… Dowiedz się więcej »

RejestrRachunków

przez | 14 marca 2010

Program RejestrRachunków stworzyłem na własny użytek i wykorzystuję go w podobnej formie od kilku lat. Program służy do rejestracji rachunków budżetu domowego. Rachunki można przydzielać do dowolnych grup, filtrować wyświetlanie z dowolnego okresu, wyświetlać i drukować zestawienia. Program posiada wersję dla systemu Windows oraz wersję na urządzenia mobilne obsługiwane przez system Windows Mobile. Program w… Dowiedz się więcej »