Archiwum kategorii: Moje programy

Nowa aplikacja Tolerancje w obróbce mechanicznej

przez | 1 września 2018

W Google Play znajduje się moja nowa aplikacja Tolerancje w obróbce mechanicznej. Aplikacja umożliwia obliczanie tolerancji w obróbce mechanicznej dla pasowanych otworów i wałków oraz dla wymiarów nietolerowanych. Obliczanie pasowań normalnych oraz dowolnych. Obliczanie luzów i wcisków przy połączeniach pasowanych. Obliczanie tolerancji pozycji w układzie kartezjańskim i biegunowym. Aplikację pobierzesz z GooglePlay:

Harmonogram pracy dla Michelin Polska S.A.

przez | 13 grudnia 2016

Wydałem spersonalizowaną wersję swojej aplikacji Harmonogram Pracy specjalnie dedykowaną dla pracowników firmy Michelin Polska S.A. w Olsztynie. Aplikacja dostępna jest w sklepie Google Play. Aplikacja posiada zdefiniowane wszystkie grafiki pracy występujące w tej firmie. Grafiki zawierają już wszystkie dni wolne obowiązujące w poszczególnych systemach w pracy w 2017 roku. Aby korzystać z aplikacji konieczne jest… Czytaj dalej »

Harmonogram4 2.0

przez | 2 stycznia 2013

W sklepie Androida umieściłem nową wersję swojego programu Harmonogram4 2.0. Do tej wersji wprowadziłem możliwość definiowania dodatkowych dni wolnych: (DW – dzień wolny, U – urlop, CH – chorobowe). W kolejnych wersjach rozwijane będą m. in. statystyki związane z harmonogramem pracy uwzględniające zdefiniowane dni wolne, itp. Zapraszam na stronę programu Harmonogram4 dla systemu Android.

Harmonogram4 1.9 – udostępnianie harmonogramu

przez | 4 czerwca 2012

W Android Markecie znajduje się już nowa programu Harmonogram4 1.9. Nowością w tej wersji jest dodanie możliwości udostępniania harmonogramu pracy w postaci grafiki JPG. Grafika taka może być zapisana do pliku lub wysłana MMSem, e-mailem, wysłana do Facebooka, itp. Zapraszam na stronę programu Harmonogram4 dla systemu Android.