KsiążkaSerwisowa

ZASTOSOWANIE

Program Książka Serwisowa pełni rolę elektronicznej książki serwisowej zawierającej również koszty operacji serwisowych. Wpisujemy dowolne zdarzenia związane z obsługą samochodu lub innego urządzenia np. przeglądy, ubezpieczenia, naprawy itp. Rejestruje się zdarzenia wykonane, oraz zdarzenia zaplanowane na przyszłość. Zdarzenia można przydzielać do dowolnych grup, filtrować wyświetlanie z dowolnego okresu i drukować.

WYMAGANIA

Program przeznaczony jest na komputery pracujące pod kontrolą systemu Windows, wymaga środowiska uruchomieniowego .NET Framework 4.0 lub nowszego.

OPIS

W programie można tworzyć dowolną ilość baz danych przechowujących odmienne dane. Bazę danych można zabezpieczyć hasłem. Program umożliwia import bazy danych z mojego programu AutoKoszt, który już nie jest rozwijany.
Program w przyszłości będzie posiadał również wersję dla systemu Windows Mobile. Program w wersji mobilnej i wersja komputerowa będą korzystać z jednego synchronizowanego pliku.

DOWNLOAD

Aby pobrać program kliknij w poniższy link:
link do ściągnięcia programu

LICENCJA

Instalując ten program przyjmujesz do wiadomości poniższe postanowienia:

  • program jest całkowitą własnością autora,
  • program jest programem darmowym tylko do użytku niekomercyjnego,
  • zabrania się dekompilacji, deasemblacji oraz modyfikowania kodów źródłowych programu,
  • nie wolno rozprowadzać programu w celach zarobkowych,
  • nie udzielam żadnych gwarancji na poprawne działanie programu jak i nie gwarantuję, że jest on wolny od błędów,
  • za straty poniesione przez użytkowanie programu nie odpowiadam.
DAROWIZNA

Książka Serwisowa jest programem darmowym. Możesz go używać bez wnoszenia jakichkolwiek opłat. Jeśli podoba Ci się ten program i uważasz, że jest użyteczny możesz podziękować autorowi przekazując na na jego rzecz darowiznę w dowolnej wysokości.